Techcity.pl

Nie daj się baterii w podróży

Dystrybutor Skrossów w Polsce, przedstawia nowy gadżet podróżny. Lekka, 12 gramowa ładowarka Skross Midget USB Car Charger w połączeniu z kablem USB zapewni stały dostęp do prądu w czasie podróży.

BenQ MK2443 – monitor i TV

BenQ wprowadza na polski rynek nowy model uniwersalnego monitora i odbiornika telewizji cyfrowej w jednym – BenQ MK2443.

Wirtualny wyścig za kierownicą LAMBORGHINI

IQ Publishing rozpoczął współpracę ze znaną włoską firmą ATOMIC EUROPE, producentem i dystrybutorem produktów, łączących w sobie technologię i innowację. Na początek do sprzedaży wprowadzone zostały dwie kierownice LAMBORGHINI oraz statyw.

OneOffice Netii: przetestuj, zdecyduj

Wybór lub zmiana dostawcy usług telekomunikacyjnych dla własnego biznesu nie jest łatwą decyzją. Dlatego Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań.

Premiera nowych produktów GIGABYTE

Na targach CeBIT 2010 w Hanowerze, miała miejsce premiera nowej linii urządzeń peryferyjnych GIGABYTE. Wśród nowości znalazły się rozwiązania dla graczy, jak i luksusowa myszka M7800S o pozłacanych 18-karatowym złotem elementach, pokryta skórą ozdobioną kryształami Swarovskiego.

Przewiń do góry