Internetowykantor.pl i Walutomat łączą siły – niebawem połączenie

Opublikowano: 15 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Operatorzy InternetowyKantor.pl oraz Walutomat.pl łączą siły – właściciele firm podpisały umowę o utworzeniu wspólnego podmiotu, GTML Sp. z o.o., który objął udziały w obu spółkach. Serwisy internetowe będą nadal funkcjonowały pod swoimi nazwami.

Sylwester KozakInternetowykantor.pl i Walutomat łączą siły – niebawem połączenie

Jak bezpiecznie wymieniać waluty w sieci?

Opublikowano: 31 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W Internecie pojawia się coraz więcej możliwości wymiany walut bez konieczności wychodzenia z domu. Obok rozwiązań umożliwiających handel na rynku Forex i internetowych kantorów, pojawiły się też platformy walutowe banków, a nawet społecznościowe systemy wymiany walut pomiędzy użytkownikami sieci.

Hanna LaskowskaJak bezpiecznie wymieniać waluty w sieci?

Impulse Buyers w Allegro.pl

Opublikowano: 17 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Największy i najbezpieczniejszy serwis aukcyjny Allegro.pl wprowadza dla swoich użytkowników nową, unikatową w Polsce usługę – Kup Teraz. Dzięki tej funkcji kupujący za pośrednictwem internetowych aukcji mają możliwość zdobycia przedmiotu bez czekania na zakończenie licytacji w terminie ustalonym przez sprzedającego. Jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić, jest wyrażenie zgody na zapłacenie za towar określonej przez wystawiającego kwoty, z reguły wyższej niż …

Sylwester KozakImpulse Buyers w Allegro.pl