Tomasz Maj

Internauci najczęściej szukają telefonów Nokii

Wśród piętnastu najchętniej wyszukiwanych telefonów w sieci jest aż osiem modeli Nokii. Jednak jak wynika z danych przygotowanych przez Nokaut.pl najpopularniejszym telefonem okazał się LG GD 510 ze średnią ceną 507,75 zł.

Tylko co piąty e-sklep organizuje wyprzedaże

Z badania przeprowadzonego przez porównywarkę cenową Nokaut.pl współpracującą z 2300 sklepami internetowymi wynika, że jedynie w co piątym z nich skorzystamy na poświątecznej wyprzedaży.

Nokaut.pl uruchamia porównywarkę produktów finansowych

Misją nowego serwisu porównywarki cen Nokaut.pl jest dostarczenie narzędzia, dzięki któremu każdy użytkownik Internetu będzie mógł poddać niezależnej ocenie produkty finansowe oferowane przez instytucje finansowe w Polsce i co najważniejsze – wybrać odpowiedni dla siebie kredyt, kartę, konto lub lokatę.

Świąteczne prezenty pod znakiem elektroniki użytkowej

Kryzys nie zmienił e-klientów – laptopy, telewizory, telefony komórkowe i konsole do gier to od dwóch lat najczęściej wyszukiwane produkty w serwisie Nokaut.pl. Trudny dla światowej gospodarki rok nie wpłynął na nawyki zakupowe w sieci, a klienci już drugi rok z rzędu po elektronikę użytkową sięgają w pierwszej kolejności do Internetu.

Nokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Od kilku lat internauci mogą korzystać z usług porównywarek cenowych, w których po wpisaniu własnych wymagań otrzymują listę zawierającą ceny i adresy sklepów, gdzie mogą nabyć poszukiwany produkt. Współpraca nawiązana pomiędzy Grupą Kafito a serwisami Nokaut.pl i Skąpiec.pl powala jeszcze bardziej wzbogacić informacje dostępne w porówywarkach.

Bez komórki jak bez ręki

Dane z największych serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro.pl, fruli.pl oraz porównywarek ofert – Nokaut.pl i Skąpiec.pl – potwierdzają, że szukamy okazji cenowych i możliwości kupowania wysokiej jakości telefonów po atrakcyjnych cenach.

Druga runda – zmiany na Nokaut.pl

Nokaut.pl uruchamia nową stronę główną. Obecnie trwają ostatnie testy. Zmiana ma zwiększyć użyteczność serwisu, a także prędkość jego działania. Przy okazji poprawy wyglądu, planowane jest wprowadzenie nowych opcji, takich jak poradniki zakupowe, które uczynią stronę jeszcze bardziej przyjazną użytkownikowi. Nowa strona główna to pierwsza zapowiedź dużych zmian w serwisie, które mają dokonać się w nadchodzącym …

Druga runda – zmiany na Nokaut.pl więcej »

Przewiń do góry