Internauci najczęściej szukają telefonów Nokii

Opublikowano: 15 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Wśród piętnastu najchętniej wyszukiwanych telefonów w sieci jest aż osiem modeli Nokii. Jednak jak wynika z danych przygotowanych przez Nokaut.pl najpopularniejszym telefonem okazał się LG GD 510 ze średnią ceną 507,75 zł.

Hanna LaskowskaInternauci najczęściej szukają telefonów Nokii

Tylko co piąty e-sklep organizuje wyprzedaże

Opublikowano: 21 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z badania przeprowadzonego przez porównywarkę cenową Nokaut.pl współpracującą z 2300 sklepami internetowymi wynika, że jedynie w co piątym z nich skorzystamy na poświątecznej wyprzedaży.

Hanna LaskowskaTylko co piąty e-sklep organizuje wyprzedaże

Nokaut.pl uruchamia porównywarkę produktów finansowych

Opublikowano: 18 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Misją nowego serwisu porównywarki cen Nokaut.pl jest dostarczenie narzędzia, dzięki któremu każdy użytkownik Internetu będzie mógł poddać niezależnej ocenie produkty finansowe oferowane przez instytucje finansowe w Polsce i co najważniejsze – wybrać odpowiedni dla siebie kredyt, kartę, konto lub lokatę.

Tomasz UchańskiNokaut.pl uruchamia porównywarkę produktów finansowych

Świąteczne prezenty pod znakiem elektroniki użytkowej

Opublikowano: 11 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Kryzys nie zmienił e-klientów – laptopy, telewizory, telefony komórkowe i konsole do gier to od dwóch lat najczęściej wyszukiwane produkty w serwisie Nokaut.pl. Trudny dla światowej gospodarki rok nie wpłynął na nawyki zakupowe w sieci, a klienci już drugi rok z rzędu po elektronikę użytkową sięgają w pierwszej kolejności do Internetu.

Hanna LaskowskaŚwiąteczne prezenty pod znakiem elektroniki użytkowej

Nokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Opublikowano: 25 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Od kilku lat internauci mogą korzystać z usług porównywarek cenowych, w których po wpisaniu własnych wymagań otrzymują listę zawierającą ceny i adresy sklepów, gdzie mogą nabyć poszukiwany produkt. Współpraca nawiązana pomiędzy Grupą Kafito a serwisami Nokaut.pl i Skąpiec.pl powala jeszcze bardziej wzbogacić informacje dostępne w porówywarkach.

Hanna LaskowskaNokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Bez komórki jak bez ręki

Opublikowano: 17 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Dane z największych serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro.pl, fruli.pl oraz porównywarek ofert – Nokaut.pl i Skąpiec.pl – potwierdzają, że szukamy okazji cenowych i możliwości kupowania wysokiej jakości telefonów po atrakcyjnych cenach.

Hanna LaskowskaBez komórki jak bez ręki

Druga runda – zmiany na Nokaut.pl

Opublikowano: 19 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nokaut.pl uruchamia nową stronę główną. Obecnie trwają ostatnie testy. Zmiana ma zwiększyć użyteczność serwisu, a także prędkość jego działania. Przy okazji poprawy wyglądu, planowane jest wprowadzenie nowych opcji, takich jak poradniki zakupowe, które uczynią stronę jeszcze bardziej przyjazną użytkownikowi. Nowa strona główna to pierwsza zapowiedź dużych zmian w serwisie, które mają dokonać się w nadchodzącym roku. Projekt nazwano „druga runda”, …

Hanna LaskowskaDruga runda – zmiany na Nokaut.pl