Valve

Linuksowy Steam już dla wszystkich

Valve w listopadzie uruchomiła ograniczone do 1000 użytkowników testy platformy Steam dla systemu Linux. Firma właśnie otworzyła ją dla wszystkich zainteresowanych.

Rozpoczęły się linuksowe beta-testy na platformie Steam

W zeszłym tygodniu firma Velve umożliwiła składanie wniosków o możliwość testowania linuksowych wersji gier w serwisie Steam. Złożono ponad 60 tys. aplikacji i od dnia wczorajszego rozpoczęto wysyłanie pierwszych zaproszeń.

Testy Steam dla Linuksa w październiku

Jak donosiliśmy jeszcze w lipcu, Steam pojawi się na Linuksie. Firma Valve, odpowiedzialna za platformę dystrybucji gier, poinformowała właśnie, że pierwsze zamknięte testy odbędą się w przyszłym miesiącu.

Valve wchodzi w sprzęt

Firma Valve potwierdziła swoje zaangażowanie w prace nad sprzętem komputerowym. Czy powstanie realna konkurencja dla platform PC i konsol?

Steam zaprzyjaźnia się z Pingwinem

Studio Valve, twórca m.in. serii Portal i Half-Life informuje, że autorska platforma cyfrowej dystrybucji gier Steam, wkrótce trafi na system Linux.

Podsumowanie tygodnia

Jak co tydzień zapraszamy do przyjrzenia się wiodącym tematom, które miały swoje odbicie w naszych artykułach z tego tygodnia.

Przewiń do góry