Nowa odsłona platformy komunikacyjnej REDlink

Opublikowano: 28 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowe logo, nazwa i szata graficzna strony internetowej, a to wszystko w parze z niższymi cenami za prowadzenie kampanii mailowych, smsowych, głosowych i faksowych – firma Vercom przedstawiła nową, odświeżoną platformę komunikacyjną REDlink.

Hanna LaskowskaNowa odsłona platformy komunikacyjnej REDlink

Jak wywołać efekt „Wow” w kampanii marketingowej?

Opublikowano: 26 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wielu przedsiębiorców nie dostrzega potencjału, jaki kryje się w e-mail i mobile marketing uznając szanse powodzenia takiej kampanii za równe zeru. I wcale się nie mylą, bo dzisiejszy odbiorca oczekuje czegoś więcej niż tylko suchego newslettera. Jak zaplanować kampanię, aby wywołać efekt „Wow”, a nie „Spam”?

Hanna LaskowskaJak wywołać efekt „Wow” w kampanii marketingowej?

Nowocześnie o windykacji

Opublikowano: 23 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Miarą nowoczesnej windykacji nie jest zmuszenie kontrahenta do spłaty zaległości, ale doprowadzenie do stanu, w którym dłużnik sam wykaże chęć uregulowania długu. A co interesuje klienta firmy windykacyjnej? Przede wszystkim skuteczność działania. Poniższy poradnik to opis narzędzi, które mogą pomóc w zrealizowaniu celów wszystkich zainteresowanych stron.

Hanna LaskowskaNowocześnie o windykacji

Świąteczne życzenia od awatara

Opublikowano: 11 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Życzenia dla klientów i partnerów biznesowych to punkt obowiązkowy w świątecznym harmonogramie każdej firmy. Narzędzia platformy Redlink.pl należącej do firmy Vercom pozwalają na zaprojektowanie, według własnego scenariusza lub gotowego szablonu, i wysyłkę wirtualnych kartek świątecznych do dowolnie określonej grupy docelowej.

Tomasz UchańskiŚwiąteczne życzenia od awatara

Zalałaś komputer kawą? Nie martw się…

Opublikowano: 21 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Holenderska spółka oferująca rozwiązania do archiwizacji danych przez Internet rozpoczyna działalność w Polsce. Jej wyłącznym dystrybutorem została firma Vercom, która będzie oferować system TotalBackup w polskiej wersji językowej. Spółka podpisała już pierwsze umowy z dwiema firmami: Ogicom i SuperSafe. BackupAgent to pierwsza zachodnia firma świadcząca usługi backupu online, która oficjalnie – poprzez swojego dystrybutora – będzie działać w Polsce. – …

Hanna LaskowskaZalałaś komputer kawą? Nie martw się…