Taxify, konkurent Ubera, rusza w Polsce 1 grudnia!

Taxify to pochodząca z Estonii aplikacja ułatwiająca zamawianie usług ridesharing i taksówek, działająca obecnie w 17 krajach na 3 kontynentach.  Już od 1 grudnia również mieszkańcy Warszawy będą mogli korzystać z jej usług.

Polska to duży rynek, w którym jest miejsce dla kilku graczy. Ridesharing wciąż nie jest dostępny w wielu miastach, w pozostałych – został zdominowany przez jedną aplikację. Wierzymy, że rzucając wyzwanie konkurencji, Taxify przyczyni się do podniesienia jakości usług i obniżenia cen. Zyska przede wszystkim klient – powiedział Piotr Boulangé, dyrektor operacyjny Taxify w Polsce.

Stawki stosowane przez estoński start-up są nie niższe od tych stosowanych przez głównego konkurenta – Ubera. Co ważne, nie zmieniają się w czasie w zależności od dostępności samochodów. Również prowizja pobierana przez Taxify od kierowców jest niższa i wynosi 15 proc.

Taxify posiada ponad 800 000 aktywnych użytkowników w Estonii, Litwie, Łotwie, Finlandii, Białorusi, Ukrainie, Czechach, Węgrzech, Rumunii, Serbii, Gruzji, RPA, Kenii, Ghanie i Meksyku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry