TBWACommunication Group i TBWAPR

Opublikowano: 27 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

TBWACommunication Group stworzyła firmę TBWAPR. Nowopowstała agencja pozwoli na kompleksową obsługę klientów grupy w zakresie komunikacji marketingowej. Stanowiska Partnerów Zarządzających objęły Iga Niewiadomska oraz Agnieszka Szymanowska.

TBWAPR będzie realizować projekty z zakresu public relations – kontakty z mediami, organizacja wydarzeń specjalnych, komunikacja wewnętrzna. Dzięki powstaniu TBWAPR klienci TBWACommunication Group otrzymają w ofercie kompleksową obsługę z zakresu komunikacji marketingowej. TBWAPR zajmie się również obsługą PR dla firm z grupy TBWA: TBWAWarszawa, TEQUILABTL Group, Publishing Partners, TBWAData Solutions oraz Sales Link.

„Nowa firma – TBWAPR to kolejny krok grupy TBWA do stworzenia pełnej oferty usług marketingowych dla naszych klientów. Zauważalny jest wzrost znaczenia, jakie odgrywa PR w procesie komunikacji. Wraz z Agnieszką i Igą, mamy okazję stworzyć najbardziej profesjonalną agencję PR na polskim rynku. Wierzę, że nowa firma z sukcesem zrealizuje projekty, które sprawią, że pozycja naszej grupy będzie nadal rosła” – powiedział Christian Lainer, CEO TBWACOMMUNICATION GROUP i TBWAWARSZAWA.

http://www.tbwa-pr.pl

Sylwester KozakTBWACommunication Group i TBWAPR

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.