.TEL wchodzi w kluczowy okres pierwszych odnowień

Dla Telnic to przełomowy tydzień. Domeny .TEL zarejestrowane w początkowym okresie dostępności wchodzą właśnie w okres konieczności pierwszego przedłużenia.

Współczynnik przedłużeń będzie miał kluczowe znaczenie dla oceny całego rejestru. Nie tylko zresztą dla oceny jego dotychczasowych osiągnięć, ale również możliwości przyszłych sukcesów.

dotMobi straciło podczas pierwszego okresu odnowień ok. 10 proc. zarejestrowanych domen .MOBI. Podobnie było z wieloma innymi rejestrami. Czy i tak będzie w przypadku „kontaktowej” końcówki?

Pod koniec 2009 roku zarejestrowanych było ok. 275 tys. domen .TEL. Z 35 mln dolarów zainwestowanych przez Telnic – nie jest to wynik, który rzuca na kolana. Rejestr musi się powiększać i to w dość dynamicznym tempie.

A czy Państwo, posiadacze domen .TEL, przedłużacie je na kolejny okres?

Źródło: DomainNameWire

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry