Teleguru.pl znajdzie wszystkie haczyki w ofertach operatorów

Opublikowano: 19 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Niebawem wystartuje serwis Teleguru.pl poświęcony telekomunikacji, który będzie przewodnikiem dla kupujących. Autorzy serwisu chcą skupić się również na słabych punktach wybranych ofert. 

W serwisie znajdziemy ponad 500 recenzji telefonów i tabletów. Serwis skierowany jest do użytkowników zarówno abonamentowych, mix i ofert przedpłaconych. Twórcy przedstawią również porównywarkę, która po wskazaniu interesujących nas cech wskaże najkorzystniejszą ofertę.

Jestem przekonany, że Teleguru pomoże wielu osobom w wyborze idealnej oferty i pozwoli każdemu zaoszczędzić pieniądze. Wiele ofert reklamowanych przez operatorów w rzeczywistości nie daje tylu profitów, ile obiecuje. Naszym celem jest stworzenie najważniejszego na rynku przewodnika po świecie telekomunikacyjnym. Swoistej mekki dla użytkowników telefonów komórkowych. Już w dniu premiery jesteśmy najbardziej rozbudowanym serwisem o telekomunikacji w Polsce! – powiedział Filip Wisnander, założyciel serwisu Teleguru.

Sylwester KozakTeleguru.pl znajdzie wszystkie haczyki w ofertach operatorów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.