Teleguru.pl znajdzie wszystkie haczyki w ofertach operatorów

Niebawem wystartuje serwis Teleguru.pl poświęcony telekomunikacji, który będzie przewodnikiem dla kupujących. Autorzy serwisu chcą skupić się również na słabych punktach wybranych ofert. 

W serwisie znajdziemy ponad 500 recenzji telefonów i tabletów. Serwis skierowany jest do użytkowników zarówno abonamentowych, mix i ofert przedpłaconych. Twórcy przedstawią również porównywarkę, która po wskazaniu interesujących nas cech wskaże najkorzystniejszą ofertę.


Jestem przekonany, że Teleguru pomoże wielu osobom w wyborze idealnej oferty i pozwoli każdemu zaoszczędzić pieniądze. Wiele ofert reklamowanych przez operatorów w rzeczywistości nie daje tylu profitów, ile obiecuje. Naszym celem jest stworzenie najważniejszego na rynku przewodnika po świecie telekomunikacyjnym. Swoistej mekki dla użytkowników telefonów komórkowych. Już w dniu premiery jesteśmy najbardziej rozbudowanym serwisem o telekomunikacji w Polsce! – powiedział Filip Wisnander, założyciel serwisu Teleguru.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry