TETA nagrodzona w Las Vegas

Opublikowano: 22 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wrocławska spółka TETA została wyróżniona nagrodą za Wybitne Osiągnięcia w roku 2002 przez QUEST SOFTWARE podczas styczniowej konferencji „Kick Off 2003” dla dystrybutorów i pracowników firmy w Las Vegas. TETA uplasowała się na 2 miejscu jeżeli chodzi o dynamikę wzrostu sprzedaży w gronie 30 dystrybutorów QUEST SOFTWARE na świecie. Zajęła również wysokie 3 miejsce, tuż za dystrybutorami włoskim i fińskim, pod względem wielkości sprzedaży produktów QUEST SOFTWARE na świecie.

W roku 2003 TETA planuje szereg seminariów i konferencji poświęconych produktom firmy QUEST SOFTWARE. Najbliższa konferencja „Jak skutecznie zarządzać infrastrukturą IT – zaawansowane narzędzia Quest Software do monitorowania i diagnostyki środowisk informatycznych. Trendy rozwoju oraz nowe cechy produktów” odbędzie się 27 lutego 2003 roku w Hotelu Sobieski w Warszawie. Na konferencji zostaną omówione rozwiązania pozwalające monitorować wszystkie warstwy heterogenicznej infrastruktury zarówno sprzętowe jak i software’owe oraz narzędzia wspomagające pracę serwerów Windows 2000, Oracle, oraz DB2.

http://www.teta.com.pl

Sylwester KozakTETA nagrodzona w Las Vegas

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.