Timerus Pomodorius – efektywna praca z pomidorem

Opublikowano: 11 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Aplikacja Timerus Pomodorius jest przeznaczona dla osób, które korzystają z techniki Pomodoro w pracy. Sama technika jest banalna i bazuje na pracy w cyklach 25 minutowych, po których robimy sobie kilkuminutową przerwę. Po czterech takich sesjach powinniśmy zrobić sobie dłuższą przerwę (20-30 minut). Efekty takiego rozplanowania czasu są znakomite – wszystkich, którzy chcą zapoznać się ze szczegółami tej techniki odsyłam na stronę Pomodoro Technique

Co oferuje zaś aplikacja? Pozwala na ustawianie minutnika z uwzględnieniem ustawionych przez nas interwałów, co ważne aplikacja (zgodnie z samą techniką) liczy ile mamy pełnych cykli produktywnych (czyli czy nie zostały przerwane) i całość przedstawia w formie podsumowania na kalendarzu.

Aplikacja jest stworzona właściwie tylko do jednego celu, do tego daje nam narzędzie statystyczne pozwalające mierzyć naszą efektywność. Jeśli korzystamy z tej techniki to cena 0,79 euro na pewno jest bardzo atrakcyjna. Pytanie jakie możemy postawić, to czy znacznie bardziej efektywna nie byłaby aplikacja mobilna połączona z wersją na komputer?

Sylwester KozakTimerus Pomodorius – efektywna praca z pomidorem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.