Timerus Pomodorius – efektywna praca z pomidorem

Aplikacja Timerus Pomodorius jest przeznaczona dla osób, które korzystają z techniki Pomodoro w pracy. Sama technika jest banalna i bazuje na pracy w cyklach 25 minutowych, po których robimy sobie kilkuminutową przerwę. Po czterech takich sesjach powinniśmy zrobić sobie dłuższą przerwę (20-30 minut). Efekty takiego rozplanowania czasu są znakomite – wszystkich, którzy chcą zapoznać się ze szczegółami tej techniki odsyłam na stronę Pomodoro Technique

Co oferuje zaś aplikacja? Pozwala na ustawianie minutnika z uwzględnieniem ustawionych przez nas interwałów, co ważne aplikacja (zgodnie z samą techniką) liczy ile mamy pełnych cykli produktywnych (czyli czy nie zostały przerwane) i całość przedstawia w formie podsumowania na kalendarzu.

Aplikacja jest stworzona właściwie tylko do jednego celu, do tego daje nam narzędzie statystyczne pozwalające mierzyć naszą efektywność. Jeśli korzystamy z tej techniki to cena 0,79 euro na pewno jest bardzo atrakcyjna. Pytanie jakie możemy postawić, to czy znacznie bardziej efektywna nie byłaby aplikacja mobilna połączona z wersją na komputer?

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry