Torebki.pl – szósty sklep spółki NGCom

Poznańska spółka NGCom otworzyła 8 marca szósty sklep online Torebki.pl oferować mają klientom szeroki zakres torebek damskich polskich luksusowych marek, dodatków i portfeli.

Torebki.pl - szósty sklep spółki NGCom 1

Sklep internetowy Torebki.pl został otwarty przez spółkę NGCom dokładnie w Dzień Kobiet – panie są główną grupą docelową sklepu. W Torebki.pl oferowane będą torebki polskich projektantów – GOSHICO, Purol Design, MUMU, czy też me&BAGS. Początkowo, wedle zapowiedzi właściciela sklepu, będą w nim dostępne tylko ekskluzywne polskie marki torebek, ale w przyszłości oferta zostanie poszerzona o luksusowe marki zagraniczne.

Sklep Torebki.pl ma mieć nieco inny profil działalności niż BagStyle.pl, mający tego samego właściciela. Nowa witryna swoją ofertę kieruje do wymagającej grupy klientek, które dotychczas z uwagi na swoje miejsce zamieszkania w mniejszych miejscowościach, nie mogły kupić toreb i torebek ekskluzywnych marek. Zamówienia w sklepie powyżej 300 zł będą dostarczane za darmo do klienta, w czasie 1-2 dni, jak deklaruje właściciel sklepu.

W portfolio spółki NGCom w zakresie handlu elektronicznego znajdują się sklepy oferujące klientom repliki broni historycznej – Repliki.com, artykuły dekoracyjne – CitiHome.pl, torebki damskie – BagStyle.pl oraz Torebki.pl, upominki i gadżety – Smartfox.pl, jak i artykuły dla zwierząt – Petity.com. W planach spółki jest otwarcie dwóch kolejnych witryn zakupowych jeszcze w tym roku – z akcesoriami do smartfonów i tabletów oraz z karmami dla zwierząt. W 2010 i 2011 roku spółka NGCom została doceniona przez portal Opineo.pl, który przyznał jej nagrodę za wysoką jakość obsługi klientów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry