TP przetestuje internet o prędkości 50 Mb/s

Telekomunikacja Polska jest gotowa do rozpoczęcia testu dostępu do internetu o prędkości 50 Mb/s. Z pilotażu mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy nowego budynku na warszawskiej Woli, w którym została zainstalowana infrastruktura światłowodowa.

Dzięki współpracy z jedną z firm developerskich, Telekomunikacja Polska zainstalowała infrastrukturę światłowodową w nowym budynku na warszawskiej Woli. Pozwoli to na uruchomienie multipakietu tp wraz z pilotem technicznym dostępu do internetu o prędkości 50/10 Mb/s, w technologii FTTH (Fiber to the Home). Test rozpocznie się, gdy developer przekaże mieszkania lokatorom.

Każdy z mieszkańców wspomnianego budynku ma możliwość wzięcia udziału w pilotażu, który potrwa do końca listopada 2008 roku. Wystarczy aktywować multipakiet tp 50 Mb/s, który podczas trwania pilota jest dostępny w specjalnej, cenie 49 zł za miesiąc korzystania z usługi.

W ramach multipakietu tp 50 Mb/s osoby biorące udział w pilotażu mogą korzystać z:

* dostępu do internetu o prędkości 50/10 Mb/s poprzez modem Livebox FTTH
* videostrady tp
* wideo na życzenie (ponad 1200 dostępnych tytułów)
* telefonii internetowej tp – plan tanie rozmowy

Do testu TP wybrała nowy budynek, w którym znajduje się 265 mieszkań. Z oferty będzie więc mogło skorzystać kilkaset, głównie młodych osób, które stanowią najlepszą grupę badawczą dla tego rodzaju usług.

To oferta dla klientów zainteresowanych komfortowym dostępem do coraz bogatszego zasobu treści multimedialnych. TP jest zainteresowana rozwojem infrastruktury FTTH.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top