TVN Style w ASTER

Opublikowano: 1 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od 1 września 2004 r. oferta programowa ASTER zostanie wzbogacona o polski kanał tematyczny dedykowany kobietom – TVN Style. Kanał będzie dostępny dla abonentów pakietu BASIC na częstotliwości C22 (479,25 MHZ) w Warszawie i Piasecznie oraz S21 w Wołominie (327,25 MHz) i zastąpi kanał Polonia 1.

Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży ASTER powiedziała: 'Cieszymy się, że TVN Style dołączy do portfolio kanałów z Grupy ITI w ofercie ASTER. Kanał poświęcony tak kobiecej tematyce jak uroda, zdrowie, moda czy gotowanie będzie świetnym uzupełnieniem zdecydowanie męskiej oferty programowej TVN Turbo.'

Mamy nadzieję, że już wkrótce TVN Style stanie się ulubioną telewizją wszystkich warszawianek – powiedział Piotr Radziszewski, członek Zarządu TVN 24 ds. kanałów tematycznych.

http://www.aster.pl

http://www.tvn.pl

Sylwester KozakTVN Style w ASTER

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.