Czy twój e-sklep jest gotowy na rozwój branży?

Opublikowano: 5 listopada 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W ciągu ostatnich 10 lat liczba e-sklepów w Polsce wzrosła z 3 do 20 tys. Obecnie e-commerce stanowi zaledwie 2,4 % całkowitej wartości sprzedaży – przewiduje się, że za 2 lata będzie to już 9%. Czy twój e-sklep jest gotowy na tak dynamiczny rozwój? Już 8 listopada w Warszawie odbędą się XIII Targi eHandlu – największe spotkanie branży e-commerce w Polsce.

Na hali EXPO XXI swoją ofertę zaprezentuje blisko 140 wystawców. Zakres ich usług jest bardzo szeroki – od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje interaktywne.

Czy twój e-sklep jest gotowy na rozwój branży? 1

Targi eHandlu to nie tylko doskonała okazja do zawierania nowych relacji biznesowych. Na 3 scenach w ciągu 7 godzin wystąpi aż 24 branżowych ekspertów. Podczas ich prelekcji będziecie mogli zgłębić najbardziej nurtujące Was tematy dotyczące e-commerce. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna tutaj: targiehandlu.pl/#agenda.

Targi eHandlu to już ponad 6-letnia historia. Dwanaście poprzednich edycji pozwoliło nam stworzyć event oparty na potrzebach ludzi z branży e-commerce. Targi odbywają się w formulę “open space” – tradycyjne zabudowane boxy, zastąpiliśmy otwartymi stoiskami – tak, aby jak najbardziej ułatwić kontakt między wystawcą a zwiedzającym. Zapraszamy także do strefy networkingu – wygodne pufy i leżaki oraz pyszna, świeżo mielona kawa z pewnością uprzyjemnią rozmowy biznesowe. Jest to także świetne miejsce, aby na chwilę odpocząć od ekomersowego zgiełku. Chciałbym podkreślić, że udział w imprezie jest całkowicie darmowy – wystarczy wejść na naszą stronę i pobrać bezpłatny bilet – mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Czy twój e-sklep jest gotowy na rozwój branży? 2

Swoją obecność na targach potwierdziły już takie firmy jak Tpay.com, Trusted Shops, Proofly,io czy First Data Polska.

W imieniu całej redakcji zapraszamy do bezpłatnej rejestracji tutaj: https://targiehandlu.pl/.

Dawid ZarazińskiCzy twój e-sklep jest gotowy na rozwój branży?

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.