Ubezpieczeniaonline.pl – wiedza o ubezpieczeniach

Ubezpieczeniaonline.pl zapewnienia swym użytkownikom niezbędną wiedzę i informację o dostępnych na rynku produktach ubezpieczeniowych. Oferuje też pomoc w znalezieniu najlepszej oferty według parametrów określonych przez użytkownika serwisu.
Firma Ubezpieczenia online.pl powstała 2004 roku. Do niedawna tworzony przez nią portal funkcjonował jako Ubezpieczenie24.pl. W 2006 r. zmieniono nazwę na Ubezpieczeniaonline.pl .

W portalu publikowane są opinie autorów na temat dostępnych na rynku ofert towarzystw ubezpieczeniowych oraz zjawisk, jakie zachodzą na polskim rynku ubezpieczeń.

Użytkownicy portalu mogą skorzystać m.in. z praktycznych porad specjalistów dotyczących umów ubezpieczenia, wskaźników i danych statystycznych dotyczących rynku ubezpieczeń w Polsce i na świecie. Niezależne opinie oraz rankingi powstają przy współpracy z przedstawicielami branży ubezpieczeniowej. Portal jest miejscem prezentacji opinii zawodowców, zarówno teoretyków, jak i praktyków. Dzięki temu serwis Ubezpieczeniaonline.pl staje się medium eksperckim, które pozwala na bieżąco śledzić pojawiające się nowości na rynku ubezpieczeniowym.

Wszystkie publikowane w serwisie informacje pogrupowane są w grupy tematyczne. To ułatwia użytkownikom szybkie i skuteczne dotarcie do informacji dotyczących poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, które w danym momencie interesują ich najbardziej.

Wiedząc jak szybki jest proces zachodzących zmian na rynku produktów i usług ubezpieczeniowych, twórcy portalu stawiają przede wszystkim na profesjonalną edukację swoich użytkowników. Jednym z funkcjonalnych narzędzi, które umożliwia wymianę informacji oraz wzbogaca funkcję edukacyjną portalu jest forum dyskusyjne serwisu. Użytkownicy Ubezpieczeniaonline.pl mogą ponadto otrzymywać cotygodniowy bezpłatny newsletter z najświeższymi informacjami z rynku ubezpieczeniowego. .

Ubezpieczeniaonline.pl edukuje użytkowników, aby byli oni świadomymi klientami zakładów ubezpieczeniowych. Ważne jest, by wiedzieli na co powinno się zwracać uwagę przy zawieraniu umowy z ubezpieczycielem oraz jakie ewentualne konsekwencje wynikają z poszczególnych jej zapisów. Korzystanie z zasobów portalu jest całkowicie bezpłatne.

„Naszym atutem jest niezależność, dzięki której prezentowane na łamach Ubezpieczeniaonline.pl opinie na temat rynku ubezpieczeniowego są skoncentrowane na jak najbardziej obiektywnym podejściu do poruszanego tematu. Kładziemy nacisk na to, by w prosty i zrozumiały sposób edukować naszych użytkowników, by byli świadomymi klientami Firm Ubezpieczeniowych. Chcemy, by wiedzieli na co powinni zwracać uwagę zawierając umowę ubezpieczenia oraz jakie są konsekwencje poszczególnych ich zapisów, by odrzucali stereotypy i zaczęli wierzyć w to, że ubezpieczenie nie jest zbędnym wydatkiem, lecz niezwykle ważnym czynnikiem zapewniającym im bezpieczną przyszłość.” – tłumaczy ideę powstania portalu Anna Wawrzyńczak, Prezes Zarządu Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.

www.ubezpieczeniaonline.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top