Urodziny magazynu Komputer Świat

Opublikowano: 7 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

W poniedziałek 8 października 2007 roku w sprzedaży ukaże się jubileuszowe wydanie magazynu Komputer Świat. Ten wydawany od 1998 roku dwutygodnik o tematyce komputerowej informuje o rynkowych nowościach, przedstawia testy sprzętu i oprogramowania, a także udziela porad i wskazówek.
W urodzinowym wydaniu Komputer Świata (21/2007), redakcja przygotowała dla czytelników wielki konkurs z nagrodami o wartości ponad 66 tys. złotych. Jubileuszową nowością jest także fotograficzny reportaż z pracy w redakcji ("Jak my to robimy") oraz atrakcyjna oferta prenumeraty dwutygodnika.

Do wydania magazynu z płytą, zawierającej pełne wersje komercyjne takich programów jak m.in.: WinCleaner, który oczyszcza dysk i przyspiesza system, czy Outpost Firewall Pro 4.0, który chroni komputer przed włamaniami z Internetu, dołączono dodatkowe CD z Encyklopedią wiedzy komputerowej 2008. Urodzinowy numer będzie opakowany w srebrną folię.

Wiesław Małecki, Redaktor Naczelny: "Komputer Świat od pierwszego numeru jest liderem w segmencie początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników komputerów. To rzetelny i kompetentny poradnik, jak również drogowskaz wskazujący czytelnikom ciekawe zastosowania komputera."

Kampania reklamowa wydania jubileuszowego będzie prowadzona w telewizji, radiu, Internecie oraz w czasopismach wydawanych przez Axel Springer Polska.

Urodzinowe wydanie Komputer Świata ukaże się w dwóch wersjach: z dwiema płytami CD za 5,90 zł oraz bez płyt za 3,90 zł.

Hanna LaskowskaUrodziny magazynu Komputer Świat

Podziel się!

O autorze

hania