VoIP również w kawiarenkach

Opublikowano: 21 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z początkiem marca firma TRI-FORM S.C. wprowadziła w kilkunastu Kawiarniach Internetowych usługę pod nazwą tele c@fe, która systematycznie zdobywa nowych klientów. Plany firmy są ambitne chcą by usługa była dostępna w 100 Kawiarniach jeszcze przed wakacjami.

Usługa tele c@fe to możliwość wykonywania bardzo tanich połączeń telefonicznych dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu. Rozmowy w Kawiarniach Internetowych to świetne uzupełnienie oferty dla tych jakże popularnych miejsc.

Mały program przypominający wyglądem zwykły telefon służy do zestawiania połączeń w technologii VoIP. Połączenia można wykonywać z Całym Światem na telefony stacjonarne jak i komórkowe. Do wykonania połączenia potrzebujemy tylko zaopatrzyć się w kartę tele c@fe 15zł; 30zł, 60zł; dostępną w oznaczonych Kawiarniach Internetowych.

http://www.telecafe.pl

Sylwester KozakVoIP również w kawiarenkach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.