W napadzie na sklep skradziono 100 sztuk nowej części Call of Duty

Zamaskowani napastnicy zaatakowali sklep w amerykańskim Baltimore. Ich łupem stało się 100 kopii najnowszej części gry z serii Call of Duty.

Jak informuje lokalna policja, dwóch przynajmniej napastników uzbrojonych w półautomatyczne pistolety wtargnęło do sklepu GameStop tuż przed jego zamknięciem. Sterroryzowali pracowników, a następnie ukradli cztery opakowania gier Call of Duty: Black Ops (100 sztuk) oraz pieniądze z kasy.

W napadzie na sklep skradziono 100 sztuk nowej części Call of Duty 1W czasie napadu do sklepu weszło dwóch klientów. Napastnicy zagrozili im bronią, po czym zamknęli w części magazynowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć złodzieje nie zostali do tej pory schwytani.

To nie pierwszy napad na lokalne sklepy z grami komputerowymi. Do podobnego doszło pod koniec października. Możliwe, że za obu napadami stoją ci sami przestępcy.

Call of Duty: Black Ops to najnowsza odsłona bardzo popularnej serii gier komputerowych. Jej premiera ma miejsce dziś, ale do sklepów opakowania z grą trafiają zwykle wcześniej. Nie jest pewne czy złodzieje zamierzają sprzedać skradzione programy czy może chcieli zagrać sobie przed premierą…

http://www.youtube.com/watch?v=Pblj3JHF-Jo

Źródło: BaltimoreSun

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top