Walentynkowe 4fun.tv

Konkursy, interaktywne zabawy, specjalne pasma muzyczne oraz wiele innych atrakcji dla swoich widzów na Walentynki przygotowała stacja 4fun.tv
4funowy rozkład jazdy na Walentynki przewiduje:

JEDZIESZ KOCHANIE – smsowy konkurs na najbardziej oryginalne i zaskakujące sposoby spędzenia Walentynek.
ZNAJDŹ SERDUSZKO – interaktywną zabawę polegającą na wysłaniu na numer 7321 smsa w momencie, gdy na ekranie telewizora pojawi się walentynkowe serce. Do wygrania bukiety kwiatów i szansa na pojawienie się życzeń w specjalnym wydaniu Koncertu Życzeń 14 lutego o godz. 17.00.
GENERATOR WALENTYNEK – grę, w której wysyłając na numer 7112 smsa z imieniem i wymarzonym prezentem dla ukochanego, widzowie otrzymają od 4fun.tv specjalny, spersonalizowany wierszyk miłosny na telefon.
 
W związku Walentynkami stacja przewidziała dla widzów dużo niespodzianek i nagród. Do wygrania jest dwuosobowa wycieczka do egzotycznego kraju ufundowana przez portal blizejslonca.pl i  bukiety kwiatów z dostawą do domu.
Konkurs rozgrywany jest w dniach 4 – 13  lutego na antenie 4fun.tv i  czacie.

14 lutego trafieni strzałą Amora będą mogli wysyłać poprzez stację miłosne wyznania. Emitowane będą również specjalne walentynkowe klipy, od których zakochanym z pewnością zakręci się w głowie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top