Webstarfestival – zgłoszenia do 27 października

Opublikowano: 18 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z roku na rok w Webstarfestival bierze udział coraz więcej projektów internetowych. Termin przesyłania prac mija w piątek 27 października.
Strony internetowe można zgłaszać w 26 kategoriach:

Administracja Publiczna, Blog, Dom i Ogród, Dziecko i Rodzina, Edukacja, Elektronika użytkowa, Finanse i Biznes, Kultura i Rozrywka, Media, Motoryzacja, Muzyka, Nowa strona www , Odzież, Moda i Uroda, Podróże i Turystyka, Restauracje i Kuchnia, Sklep internetowy, Społeczność, Sport i Rekreacja, Strona firmowa, Strona prywatna, Strona społeczna, Technologia i Komunikacja, Usługi profesjonalne, Wiadomości i Informacje, Zdrowie i Medycyna, Żywność i Napoje.
Po zamknięciu przyjmowania prac na konkurs oceni je Akademia Internetu (2 -22 listopada 2007). Strona, która otrzyma największą ilość punktów – zdobędzie tytuł Strony Roku (w danej kategorii). Dwie dostaną wyróżnienia. Wybór Strony Roku zostanie dokonany spośród zwycięzców poszczególnych kategorii.

Wszystkie strony i prace zgłoszone i przyjęte do konkursu będą umieszczone na witrynie WWW konkursu i poddane głosowaniu internautów w poszczególnych kategoriach. Te, które otrzymają największą ilość głosów zostaną nagrodzone tytułami Webstara Internautów.

W trzeciej edycji Webstarfestival poszerzył się o 7 specjalnych kategorii Webstar Creative: Zintegrowana kampania marketingowa, Kampania internetowa, Banner/Display, Tekst / Copywriting, Web, Animacja & Gra, E-mail marketing

Hanna LaskowskaWebstarfestival – zgłoszenia do 27 października

Podziel się!

O autorze

hania