Webstary 2007 dla Venti

W tegorocznej edycji konkursu na najlepsze strony WWW w polskim Internecie – Webstarfestiwal 2007, najwięcej nagród zdobyła Agora. Dalej – z dwoma Webstarami, uplasowało się Venti, uhonorowane zarówno przez Akademię Internetu, jak i samych internautów za serwis www.kopernik.org.pl.

Projekt agencji interaktywnej Venti – Kopernik.org.pl nominowany był w kategorii serwisów administracji publicznej. W tej właśnie kategorii nagrodzili go członkowie Akademii Internetu – zasłużeni specjaliści branży internetowej, oraz użytkownicy Sieci, którzy mieli szansę głosować na tę witrynę online. Serwis zaprojektowany i wykonany przez Venti dla Centrum Nauki Kopernik wygrał między innymi z witrynami Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.regiony.poland.gov.pl i www.togethereu.pl, które otrzymały wyróżnienia w konkursie.

Portal interaktywnego „Centrum Nauki Kopernik” (www.kopernik.org.pl) zachęca zarówno najmłodszych jak i dorosłych do zainteresowania się nauką zapraszając ich do… zabawy. Wszystko, co oferuje i zaoferuje Kopernik offline, prezentowane jest także w Internecie. Są tu informacje o samym przedsięwzięciu, prezentacja planowanych wystaw, kalendarz imprez, propozycje współpracy dla szkół i nauczycieli, nowinki technologiczne ze świata, wynalazki i odkrycia w dziedzinie biologii, chemii, fizyki, oraz aktualności przeznaczone dla mediów. Wszystko to logicznie poukładane w ramach serwisu o przyjemnym dla oka projekcie graficznym.

– Realizując projekt tego serwisu często sami mieliśmy ochotę na chwilę przenieść się do Centrum i spełnić swoje dziecięce marzenia – mówią jego twórcy z agencji Venti.

www.kopernik.org.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry