WeCanDance.pl – roztańczona społeczność

Opublikowano: 23 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Dnia 21 czerwca 2008 roku oficjalnie ruszył WeCanDance.pl nowy projekt internetowy firmy Suchowski Media, która ostatnio wprowadziła na rynek internetowy portal OpSelector.pl – Porównywarkę operatorów telekomunikacyjnych.
WeCanDance.pl to przede wszystkim portal społecznościowy pierwszy taki w Polsce, który w założeniu ma skupić w sobie ludzi, którzy interesują się tańcem w małym jak i dużym stopniu. W portalu znajdą miejsce również szkoły tańca (zespoły taneczne) z całej Polski, które będą mogły zaprezentować się w portalu.

WeCanDance.pl daje  możliwość:
– komunikacji między użytkownikami
– wgrywania muzyki i jej odsłuchiwanie
– Blogowania
– wypowiadania się na Forum portalu
– dodawania ogłoszeń typu ”Poszukuje partnera do tańca”
– tworzenia grup dyskusyjno-tematycznych
– dodawania zdjęć do galerii portalu oraz profili użytkowników
– dodania wydarzeń dotyczących konkursów, występów tanecznych
– czatowania użytkowników w pokojach tematycznych
– dodawania komentarzy oraz tworzenia sieci znajomych

Ponadto w ciągu miesiąca WeCanDance.pl zostanie rozbudowany, o lokalizację Google Maps w profilu użytkownika, również użytkownik będzie mógł dodawać i odtwarzać pliki filmowe dotyczące tematyki tanecznej.

Portal WeCanDance.pl będzie miejscem komunikacji między internautami oraz miejscem ducha rozrywki jakim jest taniec i wszystko z nim związane.
Oczywiście w ciągu najbliższych miesięcy portal zostanie bardziej rozbudowany w celu podniesienia jakości komunikacji między użytkownikami.

Sylwester KozakWeCanDance.pl – roztańczona społeczność

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.