Większy zespół REDage

Zespół agencji reklamowej REDage powiększył się w marcu o dwie nowe osoby. Beata Kaczmarska objęła stanowisko kierownika projektów BTL, a Jacek Czapnik wzmocni firmę jako grafik.

Beata Kaczmarska ma wieloletnie doświadczenie w projektach BTL-owych. Uczestniczyła w pracach dla takich firm jak Hortex, DHL, Alcatel, GlaxoSmithKline, Herbapol, TELE2 czy Polkomtel. W REDage będzie nadzorowała działania BTL dla najważniejszych klientów agencji.

Jacek Czapnik dołączył do zespołu REDage jako grafik. Z branżą reklamową związany jest od 2001. Współpracował głównie z agencjami z obszaru Torunia i Bydgoszczy jako freelancer. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych toruńskiego UMK, autor wielu animacji pokazywanych i nagradzanych na festiwalach kina niezależnego oraz twórca teledysku do utworu „Tubaka” zespołu Jamal. Będzie odpowiadał za stronę graficzną realizowanych przez agencję kampanii oraz za opracowanie koncepcji dla nowych klientów.

„Rozwijamy się bardzo dynamicznie, prowadzimy coraz więcej projektów i ciągle poszerzamy portfel usług reklamowych. Dlatego cały czas szukamy zdolnych, kreatywnych i pracujących z pasją ludzi. Cieszę się, że Beata i Jacek wzmocnili nasz zespół.” – mówi Eliza Łuczak-Hołowczyc, Managing Director agencji REDage.

www.redage.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top