Wielka loteria Faktu

W poniedziałek 25 lutego FAKT rozpoczyna nową loterię: FAKTOMANIA. Na biorących udział w loterii czytelników czekają nagrody o łącznej wartości ponad 1 miliona złotych. Nagrodami finałowymi są trzy samochody Seat Ibiza.
25 i 26 lutego do FAKTU dołączone będą karty do gry. Od środy FAKT będzie drukował numery do zakreślania na loteryjnych kartach. Nagrody zdobędą właściciele kart, którzy zaznaczą wszystkie numery w odpowiednim rzędzie w diagramie w danym tygodniu loterii. Do każdego rzędu liczb przypisana jest odpowiednia nagroda: 1.000, 5.000. lub 10.000 zł.

Dodatkowo codziennie spośród zarejestrowanych kart losowane będą nagrody 500 zł. W loterii do wygrania są również trzy nagrody FAKT PREMIA, każda o wartości 100.000 zł. Co tydzień będą też do wygrania telewizory LCD. Loteria będzie trwała 12 tygodni.

FAKTO!MANIA jest wsparta kampanią reklamową w telewizji, w radio, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy oraz w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację do kampanii przygotował dział marketingu prasy codziennej wraz z agencją PZL. Media zakupił dom mediowy Media Com.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry