Wiosna w Antyradiu

7 kwietnia Antyradio wkracza w wiosenny okres. Po „przerwie” spowodowanej smutnymi wydarzeniami, najwyższy czas przystąpić do antenowych działań z podwójna dawką zapału i energii. Nowym nabytkiem stacji jest Marzena Rogalska. Poprowadzi wspólnie z Witoldem Odrobina poranne „KurANTY” [7:00 – 10:00] – program, w którym bez znieczulenia omawiać będą rzeczywistość, odkrywając także prawdziwe rock’n’roll’owe tajniki showbuisnessu.
Od godziny 10.00 do 16.00 Antyradio będzie aktywnie uczestniczyć w troskach Narodu, powodowanych niejednokrotnie nudną codzienną pracą. Po 16.00 zaś, Joanna i Włodzimierz Zientarscy przeglądać będą nowości i absurdy motoryzacji, zapewniając jednoznacznie bezpieczny powrót do domu.

Pojawi się także pierwsza radiowa ‘Hard Rock Licytacja’[18:00 – 20:00]. Program, w którym Przemysław Frankowski wspólnie ze słuchaczami będzie grał o wysokie stawki [nie tylko muzyczne] z atrakcyjnymi nagrodami.

Po 20.00 AntyGaleria – nagrania genialne i antymedialne. Nie zabraknie także artystów, którzy na stałe wpisali się w muzycznej świadomości, choć z biegiem lat słuch o nich jakby zaginał. Powstanie z prawdziwego zdarzenia ‘Kasta Rasta’. Program tworzący pomost między Warszawą, a Kingston.

Weekendy, to przede wszystkim uczta dla smakoszy życia. Paweł Loroch zadba o to, by sobotnie i niedzielne przedpołudnia upływały pod znakiem elokwencji i wykwintnego smaku [w pełnym tego słowa znaczeniu], przyprawionego niejednokrotnie pikantną rock’n’rollową nutą. W sobotę od 14.00 Mariola Matuszyk wraz z Mariuszem Smolarkiem omawiać będą  tzw. „XL – ki” czyli wydarzenia, sytuacje, sprawy, rzeczy, osoby, itp. które znamy z historii i mamy w świadomości, a nie zawsze mamy na nie zgodę. W niedziele zaś, Tomasz Kasprzyk zaprosi do ‘Weekendowej Kasprologii Exclusive’ [14.00-17.00] podsumowując najważniejsze muzyczne wydarzenia mijającego tygodnia, a także zwracając uwagę na zapowiedzi i ekskluzywne premiery.

 To tylko część zmian, jakie czekają nas wiosną w Antyradio.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top