World IT Systems uruchomił nowoczesne labolatorium IT

World IT Systems, reprezentant innowacyjnych firm z Doliny Krzemowej w USA, oferujących zaawansowane technologie i rozwiązania informatyczne dla biznesu, otworzył w Warszawie przy ul. Wyczółki 71 jedno z najnowocześniejszych w Polsce laboratoriów do testów aplikacji.
Laboratorium mieści się w nowo wybudowanym biurowcu, który jest siedzibą World IT Systems oraz spółek partnerskich. W nowym budynku na warszawskim Ursynowie oddano do użytku Centrum Kompetencji i Laboratorium IT, w którym klienci zainteresowani implementacją nowoczesnych rozwiązań informatycznych będą mogli przeprowadzać ich zaawansowane testy funkcjonalne i wydajnościowe.

W skład laboratorium wchodzą m.in. wieloprocesorowe serwery o łącznej mocy blisko 500 rdzeni procesora, macierze dyskowe z ponad 30TB przestrzeni dyskowej, pełna infrastruktura sieci SAN i oprogramowanie. Sprzęt rozmieszczony w dwóch oddzielnych serwerowniach umożliwia zestawianie dowolnego środowiska klienta. Infrastruktura laboratorium wyposażona jest także w najnowocześniejsze rozwiązania Audio-Video. Jakość i ilość pracującego tu sprzętu sprawia, że jest to jedna z najlepiej wyposażonych jednostek tego typu w Polsce. Laboratorium umożliwi klientom World IT Systems zdalny dostęp po łączach szerokopasmowych. Infrastruktura laboratorium będzie również udostępniana do testowania rozwiązań innych niż oferowane przez World IT Systems.

„Polski rynek zmienia się, rośnie jego konkurencyjność na arenie europejskiej i międzynarodowej. Polskie przedsiębiorstwa coraz silniej konkurują także z zagranicznymi firmami, a krajowe instytucje publiczne coraz śmielej stosują nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Dlatego rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania najwydajniejsze, które jednocześnie oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa gromadzonych i przesyłanych danych. Dlatego cieszę się, że World IT Systems może aktywnie wspomagać proces podążania Polski do grupy państw, które zapewniają swoim obywatelom oczekiwany poziom dobrobytu.” – powiedział Krzysztof Lewandowski, prezes World IT Systems.

„Cieszy nas, że rozwiązania dotyczące software oraz hardware naszej oraz innych najbardziej innowacyjnych firm branży są oferowane w Polsce przez World IT Systems. Jesteśmy przekonani, że nasze unikalne rozwiązania systemowe będą z sukcesem promowane i obsługiwane przez wysokiej klasy specjalistów IT tej firmy.” – powiedział Stephen DeWitt, prezes Azul Systems Inc.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry