Wozniak i Trejo w jednej grze!

Współtwórca firmy Apple, Steve Wozniak, stanie się bohaterem gry na iPhone’a. Co jeszcze dziwniejsze w tej samej produkcji pojawi się znany z filmu „Maczeta” Danny Trejo. Zapowiada się wybuchowa mieszkanka.

Gra o nazwie Danny Trejo’s Vengeance „Woz with a Coz” pojawi się 22 listopada. Bohaterami produkcji przypominającej czasy 8-bitowych gier zostali Steve Wozniak i Danny Trejo. Fabuła nie jest skomplikowana: współtwórca Apple musi uratować swą żonę, porwaną przez bandziorów. W tej misji nie będzie jednak odosobniony… Oprócz Trejo zagrać będzie można m.in. raperem Baby Bash’em czy zawodnikiem MMA – Rashadem Evansem.

Wozniak i Trejo w jednej grze! 1

Gra jest częścią kampanii promującej nadchodzący film z Trejo – „Vengeance”, który swą premierę będzie miał w 2013 r. Producent gry nie podał szczegółowych informacji dotyczących ceny gry i dostępności na innych platformach.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry