Wozniak i Trejo w jednej grze!

Opublikowano: 14 listopada 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Współtwórca firmy Apple, Steve Wozniak, stanie się bohaterem gry na iPhone’a. Co jeszcze dziwniejsze w tej samej produkcji pojawi się znany z filmu „Maczeta” Danny Trejo. Zapowiada się wybuchowa mieszkanka.

Gra o nazwie Danny Trejo’s Vengeance „Woz with a Coz” pojawi się 22 listopada. Bohaterami produkcji przypominającej czasy 8-bitowych gier zostali Steve Wozniak i Danny Trejo. Fabuła nie jest skomplikowana: współtwórca Apple musi uratować swą żonę, porwaną przez bandziorów. W tej misji nie będzie jednak odosobniony… Oprócz Trejo zagrać będzie można m.in. raperem Baby Bash’em czy zawodnikiem MMA – Rashadem Evansem.

Wozniak i Trejo w jednej grze! 1

Gra jest częścią kampanii promującej nadchodzący film z Trejo – „Vengeance”, który swą premierę będzie miał w 2013 r. Producent gry nie podał szczegółowych informacji dotyczących ceny gry i dostępności na innych platformach.

Dawid ZarazińskiWozniak i Trejo w jednej grze!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.