Wspólna oferta Mothership i Dexus Partners

Grupa marketingowa Mothership i Dexus Partners rozpoczęły współpracę w zakresie wspólnej obsługi marketingowej spółek publicznych oraz tych, które planują debiut giełdowy (w szczególności w ramach New Connect).
„Profesjonalne działania marketingowe są bardzo ważnym elementem odniesienia sukcesu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza dla spółek, które są we wczesnej fazie jego rozwoju. Prestiż, transparentność i kapitał związane z pojawieniem się na parkiecie dają silny bodziec do rozwoju tylko wtedy gdy w mądry sposób połączy się je ze skutecznym efektem marketingowym. Stąd pomysł współpracy z Mothership, która będzie istotnym wsparciem dla naszych Klientów” – mówi Marek Zuber, Prezes i Główny Ekonomista Dexus Partners.

„Interesują nas innowacyjne obszary działalności marketingowej. Uważamy, że New Connect będzie dla wielu firm atrakcyjnym miejscem pozyskania kapitału na rozwój, w tym na działania marketingowe zarówno podczas jak i po IPO.” – mówi Tomasz Grzybowski, Partner Zarządzający w grupie Mothership.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top