Wszystko o Unii Europejskiej w portalu Panorama Firm

Opublikowano: 1 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Tuż przed przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej portal Panorama Firm uruchomił w dziale Biznes nowy serwis internetowy Unia Europejska. Dzięki ścisłej współpracy z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej użytkownicy portalu PF.pl mają okazję śledzenia na bieżąco aktualności dotyczących akcesji oraz polityki Polski i Zjednoczonej Europy w kwestii integracji z krajami kandydującymi. Serwis UE umożliwia szybkie wyszukanie cennych informacji, które mogą zainteresować w szczególności małe i średnie firmy (np. ułatwienia podatkowe, analizy i ekspertyzy prawne, euroregiony, rolnictwo).

Serwis stworzony jest nie tylko na potrzeby polskich internautów. Wszystkie materiały znajdujące się na stronach, dostępne są również w wersji angielskojęzycznej. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, nie wymaga także rejestrowania się w portalu PF.pl. Oprócz artykułów, w Serwisie UE dostępne są także interesujące raporty, projekty, przetłumaczone akty prawne UE a także archiwa tematyczne, dotyczące m. in. bilansu negocjacji, Szczytu w Atenach oraz referendum. Na stronach serwisu dostępne są równocześnie linki do innych serwisów powiązanych tematycznie z procesem integracji europejskiej (m. in. ABC Unii Europejskiej, Edukacja europejska, Konwent Młodych, Programy pomocowe, Niepełnosprawni w UE).

http://www.pf.pl

Sylwester KozakWszystko o Unii Europejskiej w portalu Panorama Firm

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.