WWWakacyjny konkurs

Opublikowano: 4 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Magazyn Internetowy „WWW” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na najdziwniejsze, wakacyjne miejsce, w którym korzystano z Internetu. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają atrakcyjne nagrody.

„WWWakacyjny konkurs” rozpoczął się 1 lipca i potrwa do 31 sierpnia br. Jest adresowany do pasjonatów Internetu, którzy przebywając na wakacjach nie wyobrażają sobie dnia bez surfowania po sieci. W różnych miejscach Polski i zagranicy z pewnością skorzystają z rozmaitych kafejek internetowych. Będą mieli okazję przebywać w przeróżnych miejscach – dziwnych, szokujących, zabawnych, skandalicznych – gdzie dostęp do Internetu jest możliwy. I właśnie te osoby Magazyn Internetowy „WWW” zachęca do robienia zdjęć. Fotografie przedstawiające najbardziej zaskakujące miejsca, w których korzystano z Internetu, a następnie przesłane na adres wwwakacje@murator.com.pl zostaną nagrodzone cennymi nagrodami. Ich fundatorem jest firma NOKIA.

http://www-mag.com.pl

Sylwester KozakWWWakacyjny konkurs

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.