Wybrano Telewizyjnego odkrywcę

Pierwsza w Polsce rekrutacja na wyjątkowe i oryginalne stanowisko Telewizyjnego odkrywcy Discovery Channel dobiegła końca. Liczba zgłoszeń przerosła oczekiwania organizatorów – było ich ponad 13 000.

Aplikowanie nie było proste i wymagało od Internautów zaangażowania oraz wiedzy. Zainteresowane osoby musiały odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań dotyczących programów Discovery Channel oraz opisać swoje predyspozycje – tym bardziej taka liczba wypełnionych aplikacji robi wrażenie. Liczył się także czas, w jakim udzielano odpowiedzi. Ankieta zamieszona była na specjalnej podstronie serwisu poświęconego czterem programom z jesiennej ramówki kanału: „Zabij szkodnika!”, „Najniebezpieczniejszy zawód świata”, „Czarne złoto” i „Brudna robota”.

Wśród kilkunastu tysięcy zebranych aplikacji, najlepiej i najszybciej odpowiedział na wszystkie pytania Paweł Oleszczuk. Tym samym od 23 listopada, 23-letni student z Gołdapi rozpoczął pracę jako pierwszy w Polsce Telewizyjny odkrywca.

Co mówi o sobie zwycięzca? „Kompletnie nie spodziewałem się tego, że wygram właśnie ja. Wziąłem udział w rekrutacji, bo te programy  i tak oglądam na co dzień, a pozostałości po szkolnym zamiłowaniu do pisania regularnie dawały o sobie znać. Uznałem, że a nuż mi się poszczęści i proszę!” – relacjonuje Paweł. Co robi, kiedy nie ogląda Discovery? „Jestem trochę studentem, a trochę etatowcem wyczekującym pierwszego dnia każdego miesiąca, jakby miał wydarzyć się cud. Podróżnik kiedy tylko się uda, a domownik kiedy się nie da.”  – dodaje.

Paweł przez miesiąc będzie poświęcać wtorkowe i czwartkowe wieczory na oglądanie programów Discovery Channel: „Brudnej roboty” i „Najniebezpieczniejszego zawodu świata”, dzieląc się swoimi wrażeniami z Internautami.

www.telewizyjnyodkrywca.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top