Wydawnictwo Forum kupiło przetargionline.pl

Opublikowano: 29 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

19 maja 2003 Wydawnictwo Forum Sp. z o. o. nabyło prawa do serwisu internetowego przetargionline.pl, stanowiącego konkurencję dla produktu Wydawnictwa – forum-przetargi.pl.

Zakup powyższego wortalu od firmy B2B jest krokiem zmierzającym do przekształcenia strony internetowej forum-przetargi.pl w obszerny serwis świadczący wszelkie usługi z zakresu zamówień publicznych.

Na stronie Wydawnictwa Forum można znaleźć bazę ponad 5 000 ogłoszeń o przetargach z możliwością ich przeszukiwania na podstawie wybranych kryteriów, zamieścić własne ogłoszenie a także otrzymać fachową poradę od uznanych ekspertów z zakresu zamówień publicznych.

Ponadto użytkownicy mają dostęp do kompletu aktów prawnych (ustawy o zamówieniach publicznych z rozporządzeniami wykonawczymi) oraz bogatego materiału merytorycznego (archiwalnych numerów miesięcznika Zamówienia publiczne – forum zamawiających i oferentów oraz wzorów listów i przemówień z publikacji Gotowe wystąpienia i teksty okolicznościowe dla kadry kierowniczej). Dzięki połączeniu obu serwisów forum-przetargi.pl będzie wzbogacone także o nowe moduły – m.in. o przeglądarkę PKWiU. Na początku czerwca 2003 r. nastąpi ostatecznie wygaszenie strony przetargionline.pl.

http://www.forum-przetargi.pl
http://www.przetargionline.pl

Sylwester KozakWydawnictwo Forum kupiło przetargionline.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.