Wydawnictwo Forum kupiło przetargionline.pl

19 maja 2003 Wydawnictwo Forum Sp. z o. o. nabyło prawa do serwisu internetowego przetargionline.pl, stanowiącego konkurencję dla produktu Wydawnictwa – forum-przetargi.pl.

Zakup powyższego wortalu od firmy B2B jest krokiem zmierzającym do przekształcenia strony internetowej forum-przetargi.pl w obszerny serwis świadczący wszelkie usługi z zakresu zamówień publicznych.

Na stronie Wydawnictwa Forum można znaleźć bazę ponad 5 000 ogłoszeń o przetargach z możliwością ich przeszukiwania na podstawie wybranych kryteriów, zamieścić własne ogłoszenie a także otrzymać fachową poradę od uznanych ekspertów z zakresu zamówień publicznych.

Ponadto użytkownicy mają dostęp do kompletu aktów prawnych (ustawy o zamówieniach publicznych z rozporządzeniami wykonawczymi) oraz bogatego materiału merytorycznego (archiwalnych numerów miesięcznika Zamówienia publiczne – forum zamawiających i oferentów oraz wzorów listów i przemówień z publikacji Gotowe wystąpienia i teksty okolicznościowe dla kadry kierowniczej). Dzięki połączeniu obu serwisów forum-przetargi.pl będzie wzbogacone także o nowe moduły – m.in. o przeglądarkę PKWiU. Na początku czerwca 2003 r. nastąpi ostatecznie wygaszenie strony przetargionline.pl.

http://www.forum-przetargi.pl
http://www.przetargionline.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry