Wyjątkowy Prezent oraz litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu łączą siły

Opublikowano: 8 grudnia 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski portal internetowy i sieć sklepów Wyjątkowy Prezent i litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu będą wspólnie świadczyć usługi. Jeden z ich najważniejszych celów – rozwój lokalnej turystyki. Liderzy nowopowstałej Grupy obiecują szerszy wachlarz ofert na obu platformach i we wszystkich kanałach sprzedaży, umacniając pozycję lidera rynku w pięciu krajach: Litwie, Łotwie, Estonii, Polsce i Finlandii.

Wyjątkowy Prezent oraz litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu łączą siły 1

Polski portal internetowy i sieć sklepów Wyjątkowy Prezent – część największej w regionie bałtyckim grupy oferującej prezenty – rozpoczyna współpracę z liderem zakupów internetowych, litewskim NoriuNoriuNoriu, jednym z największych portali bookingowych w krajach bałtyckich. Całkowity obrót nowo powstałej grupy Emoti Group wynosi ponad 24 miliony euro. Daje jej to pozycję lidera na pięciu rynkach: Litwy, Łotwy, Estonii, Polski i Finlandii.

W wyniku fuzji Wyjątkowy Prezent zaoferuje swoim klientom szerszą gamę przeżyć i znacznie rozwinie istniejącą kategorię ofert wyjazdowych i noclegów, bazując na doświadczeniu NoriuNoriuNoriu.

Nasze produkty pojawią się w ofercie Wyjątkowy Prezent i vice versa. Przyniosą korzyści odbiorcom obu firm. Po fuzji użytkownicy obu sklepów będą mieli znacznie większy wybór. Dodatkowo zapewnimy konsekwentny rozwój biznesu, powiększając obie grupy odbiorców – wyjaśnił Karolis Kurpis, prezes NoriuNoriuNoriu.

Jednym z najważniejszych biznesowych kierunków rozwoju polsko-litewskiego porozumienia będzie rozwój turystyki krajowej. W wyniku pandemii oferta turystyki zagranicznej nie cieszy się zainteresowaniem, a na znaczeniu zyskała turystyka w kraju i w krajach ze sobą sąsiadujących. Zdaniem prezesa NoriuNoriuNoriu istnieje szansa, aby lokalna oferta turystyczna stała się jedną z najważniejszych kategorii produktowych nowo powstałej grupy.

Szeregi zespołu również zostały wzmocnione. Emoti Group połączy ponad 250 profesjonalistów z dużym doświadczeniem w sprzedaży, handlu i marketingu internetowym, komunikacji w sieciach społecznościowych oraz IT.

Dawid ZarazińskiWyjątkowy Prezent oraz litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu łączą siły

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.