Wyjątkowy Prezent oraz litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu łączą siły

Polski portal internetowy i sieć sklepów Wyjątkowy Prezent i litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu będą wspólnie świadczyć usługi. Jeden z ich najważniejszych celów – rozwój lokalnej turystyki. Liderzy nowopowstałej Grupy obiecują szerszy wachlarz ofert na obu platformach i we wszystkich kanałach sprzedaży, umacniając pozycję lidera rynku w pięciu krajach: Litwie, Łotwie, Estonii, Polsce i Finlandii.

Wyjątkowy Prezent oraz litewska platforma bookingowa NoriuNoriuNoriu łączą siły 1

Polski portal internetowy i sieć sklepów Wyjątkowy Prezent – część największej w regionie bałtyckim grupy oferującej prezenty – rozpoczyna współpracę z liderem zakupów internetowych, litewskim NoriuNoriuNoriu, jednym z największych portali bookingowych w krajach bałtyckich. Całkowity obrót nowo powstałej grupy Emoti Group wynosi ponad 24 miliony euro. Daje jej to pozycję lidera na pięciu rynkach: Litwy, Łotwy, Estonii, Polski i Finlandii.

W wyniku fuzji Wyjątkowy Prezent zaoferuje swoim klientom szerszą gamę przeżyć i znacznie rozwinie istniejącą kategorię ofert wyjazdowych i noclegów, bazując na doświadczeniu NoriuNoriuNoriu.

Nasze produkty pojawią się w ofercie Wyjątkowy Prezent i vice versa. Przyniosą korzyści odbiorcom obu firm. Po fuzji użytkownicy obu sklepów będą mieli znacznie większy wybór. Dodatkowo zapewnimy konsekwentny rozwój biznesu, powiększając obie grupy odbiorców – wyjaśnił Karolis Kurpis, prezes NoriuNoriuNoriu.

Jednym z najważniejszych biznesowych kierunków rozwoju polsko-litewskiego porozumienia będzie rozwój turystyki krajowej. W wyniku pandemii oferta turystyki zagranicznej nie cieszy się zainteresowaniem, a na znaczeniu zyskała turystyka w kraju i w krajach ze sobą sąsiadujących. Zdaniem prezesa NoriuNoriuNoriu istnieje szansa, aby lokalna oferta turystyczna stała się jedną z najważniejszych kategorii produktowych nowo powstałej grupy.

Szeregi zespołu również zostały wzmocnione. Emoti Group połączy ponad 250 profesjonalistów z dużym doświadczeniem w sprzedaży, handlu i marketingu internetowym, komunikacji w sieciach społecznościowych oraz IT.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry