Wystartował blog innowacji e-marketingowych Adv.pl

Agencja Adv.pl wystartowała z blogiem innowacji e-marketingowych www.netsetter.pl. Blog powstał dzięki zaangażowaniu zespołów eksperckich tworzących Grupę Adv.pl.
Artykuły, materiały audio oraz video grupowane są w kategoriach: viral / guerilla marketing, word of mouth, e-media, desktop marketing, usability / accesability, permission marketing, SEM, społeczności, technologie, video i wiele innych, które będą dochodziły wraz z rozwojem bloga.

Blog aktualizowany jest co dwa tygodnie. Informacje o innowacjach e-marketingowych przesyłane są w postaci newslettera do wszystkich subskrybentów bloga. Posty umieszczane na blogu nie są skrótami myślowymi, ale pełnowartościowymi, merytorycznymi artykułami opartymi na doświadczeniu i wiedzy autorów. W dniu publikacji zawiera on 20 tekstów eksperckich dotyczących innowacji marketingowych z lipca i sierpnia 2008 roku.

W zamyśle autorów NetSetter stać się ma inspirującym źródłem rozwiązań e-marketingowych wspierających skuteczność komunikacji on-line.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry