Wystartował serwis mojeprzeloty.pl

Opublikowano: 29 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aktualna propozycja przewoźników, dostępność przelotów do poszczególnych krajów czy lotnisk oraz najbardziej interesujące trasy lotów, to jedne z najważniejszych informacji, jakie internauci mogą uzyskać odwiedzając uruchomiony w lipcu tego roku serwis mojeprzeloty.pl. Portal prezentuje oferty zarówno tych istniejących wcześniej, jak i nowych – tanich linii lotniczych. Skupia się na przelotach w Polsce i Europie, wyróżniając przy tym najkorzystniejsze cenowo połączenia.

Na stronach mojeprzeloty.pl udostępniona jest wyszukiwarka, za pomocą której użytkownik, wskazując konkretną trasę lotu bądź docelowe miejsce podróży, może poznać i porównać ofertę linii lotniczych, które latają na danym kursie. W portalu publikowane są przefiltrowane, najważniejsze aktualności dotyczące poszczególnych przewoźników. Ponadto, każdy internauta może subskrybować bezpłatny biuletyn zawierający bieżące wiadomości, najkorzystniejsze oferty lotów oraz informacje o promocjach – dostarczane bezpośrednio na skrzynkę e-mail. Dodatkowo, mojeprzeloty.pl dostarczają podróżnym spis najważniejszych hoteli i wypożyczalni samochodów w Polsce.

Portal jest stale rozbudowywany. Obecnie trwają prace nad systemem rezerwacji biletów online.

http://www.mojeprzeloty.pl

Sylwester KozakWystartował serwis mojeprzeloty.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.