Wystartował wortal piłki ręcznej Handball.pl

Relacje z meczów, zdjęcia, pliki wideo, wywiady z zawodnikami, relacje na żywo – to wszystko można znaleźć w nowo utworzonym polskim wortalu piłki ręcznej. Ruszył serwis Handball.pl, który w całości będzie poświęcony dynamicznie rozwijającej się w Polsce dyscyplinie sportu.

Serwis Handball.pl jest bardzo funkcjonalny. Został podzielony na wiele szczegółowych działów w taki sposób, by każdy Internauta bardzo łatwo znalazł interesujące go informacje związane z piłką ręczną.

– Piłka ręczna za sprawą ostatnich spektakularnych sukcesów reprezentacji Polski mężczyzn stała się w Polsce bardzo popularna. To wpływa na większe zainteresowanie mediów oraz kibiców tą dyscypliną sportu i dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie serwisu, który mamy nadzieję spełni oczekiwania wszystkich sympatyków szczypiorniaka
– mówi Piotr Wojtowicz, redaktor naczelny serwisu.

Integralną częścią serwisu Handball.pl jest panel z wynikami, których bardzo często szukają kibice piłki ręcznej. W jednym miejscu będzie można znaleźć rezultaty krajowych rozgrywek, w tym także z niższych klas oraz wyniki imprez rangi mistrzowskiej oraz silnych lig zagranicznych.

Serwis Handball.pl jest zbudowany w ten sposób, by włączyć w jego funkcjonowanie sympatyków piłki ręcznej. – Fani mogą nie tylko komentować poszczególne artykuły czy prezentować treści wortalu w ulubionych serwisach społecznościowych, ale także wzbogacać jego zawartość. Każdy kibic może przesłać nam informacje, zdjęcia oraz pliki wideo czy mp3 poprzez specjalny formularz “Podziel się newsem”, który znajduje się na stronie – dodaje Wojtowicz.

W serwisie Handball.pl znajduje się bogata baza linków do stron internetowych zajmujących się co dzień szczypiorniakiem oraz program telewizyjny ze zbliżającymi się transmisjami spotkań piłki ręcznej w polskich stacjach. Istnieje również możliwość zarejestrowania się i otrzymywania newslettera, w którym znajdą się premierowe teksty publicystyczne oraz ciekawe wywiady z postaciami polskiej i zagranicznej piłki ręcznej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry