Wystartowała porównywarka ofert turystycznych – turigo.pl

Wystartował nowy serwis turystyczny – turigo.pl. Ma umożliwiać swoim użytkownikom wyszukiwanie i porównywanie ofert przelotów i hoteli. Po odnalezieniu interesującej oferty przekierowuje na stronę dostawcy w celu dokonania rezerwacji bądź transakcji zakupu. Jak zapewniają twórcy, turigo.pl to pierwsza polska porównywarka oparta na własnej technologii.

turigo logoZasada działania Turigo jest bardzo podobna do innych porównywarek z jedną ważną różnicą: w przeciwieństwie np. do ogólnych porównywarek cen, gdzie różnie bywa z cenami i dostępnością artykułów po przekierowaniu na stronę sklepu, na Turigo wszystkie pytania zadawane są w czasie rzeczywistym, tak więc cena i dostępność przelotu czy pokoju hotelowego sprawdzana jest w trakcie zapytania. Ogranicza to znacznie sytuację wyszukania niedostępnych ofert oraz nieaktualnych cen – tłumaczą twórcy serwisu.

Turigo.pl nie jest więc internetowym biurem podróży, czy agentem turystycznym. Nie sprzedaje usług turystycznych, nie pobiera również żadnych dodatkowych prowizji: finalizowanie zakupu wybranej oferty odbywa się bezpośrednio na stronach dostawców. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

W przyszłości na turigo.pl pojawić się mają wycieczki last-minute, oferty wynajmu samochodów i zintegrowane oferty wycieczek od touroperatorów. Rozbudowywana ma być również liczba przeszukiwanych serwisów.

turigo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry