Wystartowały infoadresy.pl

Opublikowano: 16 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

3 lipca wystartowały nowe bazy tematyczne w portalu Infoadresy.pl. Jest to odpowiedź serwisu na rosnące potrzeby sektora usług internetowych w Polsce.

Serwis infoadresy.pl został zbudowany tak, aby w jednym miejscu zarówno przedsiębiorca jak i osoba prywatna mogli odnaleźć wszystkie informacje, które potrzebne są w działalności jednostki i firmy. W portalu znaleźć można m.in. kody pocztowe, bazy firm, urzędów skarbowych, oddziały / inspektoraty ZUS, sądy, prokuratury, urzędy miast i gmin, czy też wydziały KRS.

„Decyzja o przygotowaniu i wprowadzeniu nowych baz tematycznych zapadła pod wpływem sugestii użytkowników portalu. W styczniu wprowadziliśmy bazę urzędów skarbowych, która umożliwiała odnalezienie właściwego terytorialnie urzędu skarbowego dla wpisanej miejscowości. Opinie na jej temat były pozytywne. Użytkownicy wyrazili jednak zapotrzebowanie na wprowadzenie do bazy dodatkowego, szczegółowego podziału na ulice, co w jeszcze większym stopniu podniosłoby funkcjonalność tego narzędzia. Za uzupełnieniem bazy przemawiał także fakt, że żaden inny portal nie umożliwiał tego typu wyszukiwania. Na przełomie lutego i marca, przy okazji aktualizacji danych, 1 000 losowo wybranym firmom z całej Polski z naszej bazy danych zadaliśmy pytanie, czy i jak często są poszukiwane informacje o Urzędach, które mają pojawić się w naszej nowej bazie. 87% respondentów odpowiedziało, że raz w miesiącu poszukuje takich informacji, z czego 63% podało, że 2 razy lub więcej.” – wyjaśnia Krzysztof Cabaj, Dyrektor ds. Rozwoju Info House Sp. z o.o.

Sylwester KozakWystartowały infoadresy.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.