Wzrasta liczba nośników Ad room

Firma Press Service zwiększyła liczbę swoich nośników typu Ad room. Do końca roku we wszystkich miastach Polski będzie ich 10 tysięcy.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie całej Polski przybyło ich ponad 200. O kolejne 30 tablic została poszerzona oferta w Bydgoszczy i Toruniu, a do końca roku ich liczba w miastach woj. kujawsko – pomorskiego ma przekroczyć 100 plakatów.

Obecnie Press Service dysponuje liczbą około 8700 nośników typu Ad room w całej Polsce. Ad room to nośnik reklamowy, który zapewnia unikatowy kontakt klienta z reklamą znajdującą, się w centralnym miejscu poczekalni i w głównych ciągach komunikacyjnych. Dzięki temu klient, który średnio przebywa około 20 minut w poczekalni u lekarza, kosmetyczki czy fryzjera, ma zapewniony długotrwały, niczym niezakłócony kontakt z reklamą.

Równocześnie format (plakat B1) zapewnia wystarczająco dużą powierzchnię by zamieścić nie tylko zdjęcia, ale również informacje dotyczące reklamowanego produktu. Wyróżnikiem i zaletą Ad room na tle innych form reklamy jest starannie wyselekcjonowane miejsce oraz czas ekspozycji, które zwiększają szansę na przyjęcie reklamy.

Poprzez sieć nośników typu Ad room możliwe jest dotarcie w ciągu miesiąca do około 7 milionów wyselekcjonowanych odbiorców.

Do końca roku 2004 firma Press Service planuje rozszerzenie swojej sieci o kolejne 2 000 tablic typu Ad room.

Ad room wykorzystali już w swoich kampaniach min. Johnson & Johnson, Polpharma, Telekomunikacja Polska. Nośniki wykorzystywane są też regularnie podczas akcji prozdrowotnych: Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” oraz Fundacji „Dr Clown”.

http://www.press-service.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top