Wzrasta liczba nośników Ad room

Opublikowano: 8 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma Press Service zwiększyła liczbę swoich nośników typu Ad room. Do końca roku we wszystkich miastach Polski będzie ich 10 tysięcy.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie całej Polski przybyło ich ponad 200. O kolejne 30 tablic została poszerzona oferta w Bydgoszczy i Toruniu, a do końca roku ich liczba w miastach woj. kujawsko – pomorskiego ma przekroczyć 100 plakatów.

Obecnie Press Service dysponuje liczbą około 8700 nośników typu Ad room w całej Polsce. Ad room to nośnik reklamowy, który zapewnia unikatowy kontakt klienta z reklamą znajdującą, się w centralnym miejscu poczekalni i w głównych ciągach komunikacyjnych. Dzięki temu klient, który średnio przebywa około 20 minut w poczekalni u lekarza, kosmetyczki czy fryzjera, ma zapewniony długotrwały, niczym niezakłócony kontakt z reklamą.

Równocześnie format (plakat B1) zapewnia wystarczająco dużą powierzchnię by zamieścić nie tylko zdjęcia, ale również informacje dotyczące reklamowanego produktu. Wyróżnikiem i zaletą Ad room na tle innych form reklamy jest starannie wyselekcjonowane miejsce oraz czas ekspozycji, które zwiększają szansę na przyjęcie reklamy.

Poprzez sieć nośników typu Ad room możliwe jest dotarcie w ciągu miesiąca do około 7 milionów wyselekcjonowanych odbiorców.

Do końca roku 2004 firma Press Service planuje rozszerzenie swojej sieci o kolejne 2 000 tablic typu Ad room.

Ad room wykorzystali już w swoich kampaniach min. Johnson & Johnson, Polpharma, Telekomunikacja Polska. Nośniki wykorzystywane są też regularnie podczas akcji prozdrowotnych: Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” oraz Fundacji „Dr Clown”.

http://www.press-service.pl

Sylwester KozakWzrasta liczba nośników Ad room

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.