X-Trade Brokers wybrało GetResponse do obsługi e-mail marketingu

Opublikowano: 17 stycznia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma GetResponse poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Domem Maklerskim X-Trade Brokers w zakresie e-mail marketingu.

getresponseOd grudnia 2013 roku eksperci GetResponse będą odpowiadać za obsługę kampanii e-mail prowadzonych przez X-Trade Brokers. Umowa obejmuje dostęp do platformy dedykowanej klientom Premium, integrację z systemem CRM, realizację poszczególnych elementów kampanii email marketingowych, w tym m.in. przygotowanie szablonów newsletterów oraz kompleksowy konsulting i doradztwo.

Wśród firm i marek, które powierzyły swoje działania email marketingowe GetResponse są m.in. Apart, Big Star, Carrefour, DPD, PLAY, Marriott Warszawa, Pernod Ricard Polska, TUI, AVON, AXA czy Meritum Bank.

Sylwester KozakX-Trade Brokers wybrało GetResponse do obsługi e-mail marketingu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.