Z Cateromarket porównasz oferty cateringu dietetycznego

Na rynku pojawiła się dość nietypowa porównywarka cen – Cateromarket. Z jej pomocą znajdziemy najciekawsze oferty cateringu dietetycznego i tzw. “diet pudełkowych”.

cateromarket
Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień – powiedział Łukasz Sot, współzałożyciel serwisu.

Firmy oferujące catering pudełkowy działają już w 75 miastach i miejscowościach w całej Polsce, najwięcej z nich znajduje się w Warszawie. Wyróżnikiem serwisu ma być m.in. możliwość wyszukania lokalu nie tylko po mieście, ale również rodzaju diety.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry