Z Cateromarket porównasz oferty cateringu dietetycznego

Opublikowano: 3 marca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na rynku pojawiła się dość nietypowa porównywarka cen – Cateromarket. Z jej pomocą znajdziemy najciekawsze oferty cateringu dietetycznego i tzw. „diet pudełkowych”.

cateromarket
Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień – powiedział Łukasz Sot, współzałożyciel serwisu.

Firmy oferujące catering pudełkowy działają już w 75 miastach i miejscowościach w całej Polsce, najwięcej z nich znajduje się w Warszawie. Wyróżnikiem serwisu ma być m.in. możliwość wyszukania lokalu nie tylko po mieście, ale również rodzaju diety.

Sylwester KozakZ Cateromarket porównasz oferty cateringu dietetycznego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.