Z McCann Erickson do Heureki

W styczniu 2008 do agencji reklamowej Heureka dołączył Dariusz Andrian jako partner i dyrektor generalny.
Jego zadaniem będzie wykorzystanie dynamicznego rozwoju Heureki do stworzenia silnej lokalnej agencji full serwisowej oferującej zintegrowane działania komunikacyjne z szerokim portfolio innowacyjnych usług online’owych.

Michał Wolniak, prezes Heureki mówi: „To doskonały sygnał dla Heureki. Świetnie, że Darek docenił pozycję i widzi potencjał firmy. W ostatnich latach udowodniliśmy, że doskonale rozumiemy zmiany w marketingu, przewidujemy je i z tym  know-how potrafimy budować innowacyjne, wyjątkowo skuteczne strategie nowej generacji.”

Dariusz Andrian z branżą reklamową związany jest od 10 lat. Przez 4,5 roku pracował w McCann Erickson, gdzie jako account director współzarządzał ostatnio działem obsługi klienta i odpowiadał za budżety General Motors, Microsoft, Intel, Nescafe i PLL LOT.  Zdobył także doświadczenie w prowadzeniu marek w regionie CEE, kierując zespołem obsługującym Siemens Mobile i Boots Healthcare/Reckitt Benckiser. Do McCann Erickson trafił z DDB. Zrealizowane przez jego zespół kampanie regularnie zdobywały w ostatnich latach nagrody i nominacje EFFIE a także laury na festiwalach reklamowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top