Z Pysiem do starożytnego Egiptu

Agencja Interaktywna Kamikaze przygotowała nową odsłonę znanego i lubianego serwisu Pysio.pl. Tym razem zabawny smok zabiera dzieci w fascynującą podróż w czasie – do starożytnego Egiptu.

Osią nowej odsłony serwisu Pysio.pl jest wehikuł czasu, który pozwala dzieciom wyruszyć w podróż do innej epoki. Pierwszym miejscem, które mogą odkrywać, jest starożytny Egipt. Ciekawa sceneria, mnóstwo elementów interaktywnych oraz wiele ukrytych niespodzianek – to wszystko zachęca do poznawania świata faraonów krok po kroku.

„Z myślą o wygodzie najmłodszych użytkowników wzbogaciliśmy stronę o udźwiękowienie większości  elementów. Smok Pysio, najlepszy kumpel dzieci, oprowadza je po starożytnym Egipcie wcielając się      w rolę przewodnika i odkrywając przed nimi zupełnie inny, nieznany świat.”
– wyjaśnia Małgorzata Bogacka, Senior Account Manager Kamikaze.

Nowy serwis Pysio.pl jest pełen interaktywnych gier i zabaw, które pozwalają dzieciom sprawdzić się i rywalizować między sobą oraz wiele się przy tym nauczyć. Mogą one odkrywać ciekawostki z życia codziennego mieszkańców starożytnej cywilizacji,  dowiedzieć się m.in. kim byli bogowie egipscy oraz jak budowano wielkie piramidy.

Arkadiusz Słota, Brand Manager ds. marketingu interaktywnego w Agros Nova: – „W pracy nad serwisem Pysio.pl skupiliśmy się na naszej dziecięcej grupie docelowej. Chcieliśmy, aby najmłodsi użytkownicy, odkrywając zawarte w nim treści, ani przez chwilę się nie nudzili. Serwis jest tak przygotowany, aby dziecko przy każdej wizycie mogło odkrywać nowe zadania, ciekawostki i zabawy, świetnie się przy tym bawiąc.”

Serwis Pysio.pl zawiera także sekcję edukacyjną oraz dział dla rodziców, w którym można znaleźć informacje o tym, na co zwracać uwagę podając dziecku soki owocowe, jakie mają właściwości i czym wyróżnia się sok Pysio, stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. W dziale serwisu skierowanym do rodziców można odnaleźć cenne wskazówki dotyczące ochrony dziecka przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci – m.in. informacje o zabezpieczeniach, jakie oferują popularne przeglądarki oraz wyszukiwarki.

„Sekcję dla rodziców wzbogaciliśmy również o tematy związane z bezpieczeństwem dzieci w Internecie. –  mówi Dariusz Badełek, Młodszy Kierownik Marki w Agros Nova – Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego, że pozostawienie dziecka samego przed monitorem niesie ze sobą pewne zagrożenia. A wystarczy tylko przestrzegać kilku prostych zasad, żeby poprawić jego bezpieczeństwo.”

Nowa strona już została dostrzeżona i doceniona przez organizację Sieciaki, która nadała Pysiowi certyfikat BEST – bezpiecznej strony dla dzieci.

Pysio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top