Za usługi hostingu w SuperHost.pl można płacić Bitcoinami

Opublikowano: 6 grudnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Superhost.pl, trójmiejski dostawca usługi hostingowych, wprowadził możliwość płacenia za kupione usługi za pomocą wirtualnej waluty Bitcoin.

superhost-logotyp-shDotychczas umożliwialiśmy płatności przelewem on-line oraz poprzez PayPal. Możliwość płatności za usługi hostingowe za pomocą Bitcoinów gwarantuje użytkownikowi dodatkowe formy płatności za nasze usługi – wyjaśnił Filip Tomasik, specjalista ds. marketingu w SuperHost.pl.

Bitcoin to waluta peer-to-peer, nie posiadająca jednego centralnego punktu emisji ani monitorowania transakcji. Bitcoin udostępniana jest na zasadach open source, a jej celem jest próba implementacji idei tzw. kryptowaluty.

Bitcoiny zapewniają obu stronom transakcji prostotę oraz szybkość realizacji płatności. Wirtualne monety wysyłane są przez internet, bez konieczności posiadania zaufanych pośredników. Transakcje są nieodwracalne oraz niezwykle szybkie. Otrzymana kwota jest dostępna na koncie odbiorcy już w ciągu minuty.

Sylwester KozakZa usługi hostingu w SuperHost.pl można płacić Bitcoinami

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.