Zakończył się DevCon

Opublikowano: 29 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

W dniach 23 – 24 marca w warszawskim Centrum Kongresowym Gromada Airport około tysiąca programistów i developerów spotkało się na największej w Polsce konferencji twórców rozwiązań informatycznych Software DevCon. W tym roku była to już piąta edycja imprezy.

Na czterech równoległych sesjach przez dwa dni ponad 30 wiodących polskich i zagranicznych firm prezentowało swoje rozwiązania. Poruszano tematykę integracji, jakości oprogramowania, baz danych, web serwices, serwerów aplikacyjnych, platform operacyjnych oraz środowisk programistycznych. Konferencji towarzyszyły warsztaty pozwalające na poszerzenie wiedzy z wybranych obszarów.

Uczestnicy mogli poznać zaawansowane techniki wytwarzania aplikacji obiektowych w PHP5 lub wziąć udział w jednodniowej Akademii .NET. Impreza, jak co roku, była doskonałą okazją do zapoznania się z najnowsza ofertą twórców i producentów oprogramowania, poznania najnowszych trendów w inżynierii.

http://www.devcon.pl

Sylwester KozakZakończył się DevCon

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.