Zakończył się EOIF.2003

Opublikowano: 4 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

W dniach 29-30 lipca 2003 w warszawskim Hotelu Novotel odbyła się VI edycja konferencji EOIF.2003. Konferencja ta jest dorocznym, największym w Polsce spotkaniem poświęconym najnowszym technologiom elektronicznego przetwarzania, składowania i obiegu informacji w firmie.

Tradycyjnie podczas konferencji ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom skojarzonego z konferencją konkursu Złoty Bit -EOIF, nagrody promującej wykorzystywane w Polsce najbardziej nowoczesne technologie obiegu informacji, a przyznawane przez pisma skojarzone z rodzimym rynkiem teleinformatycznym.

Zwycięzcy w kategoriach:
Najlepszy System Obiegu Informacji: Epacta – System obiegu informacji (SOI)
Najlepszy Produkt Software: COMTICA ENTERPRISE PORTAL
Najlepszy Produkt Hardware: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X632e MFP

Podczas dwóch dni konferencji ponad 90 osób wysłuchało prelekcji przygotowanych przez firmy uczestniczące w organizacji imprezy.

http://www.software.com.pl/konferencje/eoif2003

Sylwester KozakZakończył się EOIF.2003

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.