Zamień minuty na nagrody

Opublikowano: 28 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Uruchomiony został serwis internetowy, którego celem jest premiowanie i obsługa użytkowników korzystających z dial-upowych połączeń z Internetem. Za minuty spędzone w sieci wszystkim użytkownikom serwisu naliczane są punkty, które następnie mogą zostać wymienione na atrakcyjne nagrody.

Dzięki serwisowi bankmarket.pl osoby łączące się z Internetem za pomocą modemu, mogą teraz otrzymywać więcej niż sam dostęp do sieci. Korzystanie z Bank-Marketu gwarantuje możliwość wybierania dla siebie nagród, za które „płaci się” punktami przyznawanymi automatycznie za połączenia modemowe. Minuty połączeń z numerem dostępowym 0 20 9280 zamieniane są na punkty, gromadzone na indywidualnych kontach użytkowników.

Każdy internauta, który chce korzystać z serwisu, powinien założyć indywidualne konto w serwisie, dzięki któremu będzie mógł na bieżąco sprawdzać saldo punktowe, aktualne promocje, a także dokonywać wyboru nagród i zamawiać je dla siebie. Dodatkowym bonusem dla użytkowników serwisu są bezpłatne 100 MB konta poczty elektronicznej.

W ofercie marketu znajdują się obecnie na przykład najnowsze zestawy głośnikowe, aparaty cyfrowe, myszki, klawiatury, joysticki, kamery czy kierownice firmy Logitech.

http://www.bankmarket.pl

Sylwester KozakZamień minuty na nagrody

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.