ZamowBeton.com – beton na wyciągnięcie ręki?

Serwis ZamowBeton.com powstał po to, by maksymalne ułatwić proces zamawiania jednego z najważniejszych materiałów budowlanych. Łączyć chce szukających betonu z dostawcami.

Dzięki ZamowBeton.com zakup betonu ma być niezwykle prosty. Cały proces zamówienia przebiega bez uciążliwej rejestracji. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak: ilość, klasa potrzebnego materiału, termin dostawy oraz miejsce budowy. Na podstawie zgromadzonych danych, klient otrzymuje listę ofert najbliżej położonych betoniarni i może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada. Serwis umożliwia także wypożyczenie pompy do betonu z odpowiednim doborem długości wysięgnika.

ZamowBeton.com – beton na wyciągnięcie ręki? 1

Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności, która jest jednocześnie potwierdzeniem złożenia zamówienia. Taki sposób zapłaty jest bezpieczny zarówno dla klienta, jak i betoniarni. Dawać ma pewność, że ustalona przy zamówieniu cena nie ulegnie zmianie. Zlecenie realizowane jest przez wybraną betoniarnię, a nabywca oszczędza cenny czas, który musiałby poświęcić na wyszukiwanie ofert oraz kontaktowanie się z betoniarniami.

ZamowBeton.com to pierwszy serwis umożliwiający betoniarniom pozyskiwanie klientów w sieci. Ułatwiać ma dotarcie do nabywców betonu, którzy szukają informacji głównie za pośrednictwem internetu. Zamieszczenie swojej oferty w serwisie – po uprzednim kontakcie z firmą – jest całkowicie bezpłatne. Betoniarnie same ustalają ceny materiałów. Podobnie jest z kosztem transportu, który zostaje automatycznie wyliczony na podstawie odległości pomiędzy lokalizacją inwestycji klienta a lokalizacją wybranej betoniarni.

Podczas realizacji mojej inwestycji najwięcej problemów sprawił mi kontakt z dostawcami, a później porównywanie dziesiątek ofert. ZamowBeton.com to serwis, który łączy klienta i dostawcę. Optymalizuje czas i zbiera wszystkie informacje w jednym miejscu. Nasz projekt wspiera ludzi, którzy szukają betonu, a także pomaga betoniarniom docierać do tych osób – mówi pomysłodawca serwisu, Adam Winiarski.

 

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry