Zapraszamy na Freelance Camp 2013

Już po raz drugi w Gliwicach przedsiębiorcy oraz właściciele i pracownicy sektora MŚP spotkają się w aulach Agencji Rozwoju Lokalnego na konferencji Freelance Camp. Przez dwa dni – 9 i 10 maja – ponad 300 osób będzie mogło posłuchać i wziąć aktywny udział w 20 prezentacjach prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów.

Freelance CampDo Współpracy przy organizacji konferencji przyłączyło się w tym roku kilku partnerów. Marcin Kądziołka (Wydawnictwo Złote Myśli) zachęci uczestników do budowania swojej pozycji eksperta i pokaże jak może przyczynić się do tego wydanie własnej książki czy poradnika. Łukasz Zawora z Life Intelligence, ekspert od rozwoju osobistego, poprowadzi słuchaczy przez filozofię Biznes IQ, czyli sztuki budowania inteligentnych rozwiązań w biznesie. Tomasz Skalski (neocoaching.pl) przekona, że można osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym i pokaże jak to zrobić. Partnerem warsztatu dotyczącego praw autorskich – szczególnie praw i obowiązków ciążących na twórcach będących freelancerami jest Kancelaria Ślązak, Zapiór i Partnerzy z Katowic.

Wśród prelegentów zobaczymy w tym roku znanych blogerów. Anna Godek–Biniasz z GoMobi wprowadzi przedsiębiorców w tajniki skutecznego prowadzenia marketingu mobilnego. Adam Przeździęk (mediafeed.pl) wyjaśni skąd tyle szumu wokół blogów i dlaczego warto współpracować z blogerami prowadząc kampanie reklamowe. Michał Sadowski z Brand24 przedstawi trendy w social media i zastosowanie monitoringu do badania skuteczności działań prowadzonych w internecie. Paweł Tkaczyk opowie o grywalizacji w e-marketingu. Dominika Matczak z Know Box przedstawi sposoby na skuteczne działania sprzedażowe w czasie recesji, a Jakub Pietrzak (zawodowi sprzedawcy.pl) opowie na czym polega 7-sekundowa sprzedaż.

Dodatkowe atrakcje przygotowano także w przerwach oraz podczas after party. Będzie networking, losowanie nagród, pokazy makijażu dla kobiet oraz prezentacja nt stroju biznesowego.

Informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie wydarzenia www.freelancecamp.pl gdzie można się rejestrować na jeden lub dwa dni wydarzenia. Do końca marca trwa jeszcze przedsprzedaż biletów.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest działająca na Śląsku Agencja doradztwa Personalnego Recrutamos, która wspiera Mateusz Grabowski z firmy szkoleniowej IT&Business Training. W tym roku 1 proc. kwoty ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczone na działania fundacji wspierającej kobiety w odnalezieniu się na rynku pracy – Dress for Success.

Nasza Redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry